Ga direct naar inhoud
Artikel afbeelding
HIT | Coördinatoren scholen

Check hier wie het aanspreekpunt is voor HIT bij jou op school! Laat deze leraar weten dat je mee wilt doen aan het HIT!

Eerste Christelijk Lyceum
Christa Filius | c.filius@ecl.nl

College Hageveld
Olga Kaat | okaat@hageveld.nl

Coornhert Lyceum
Piet Spee | p.spee@coornhert.nl

Lyceum Sancta Maria
Joran van Wijk | j.van.wijk@sanctamaria.nl

Schoter Scholengemeenschap
Bas Koster | b.koster@schoter.nl

Haarlem College
Frank Stassar | f.stassar@haarlemcollege.nl
Vincent Lobé | v.lobe@haarlemcollege.nl

Montessori College Aerdenhout
Kitty Wilmink | k.wilmink@montessori-aerdenhout.nl

Hartenlustschool
Chantal Maarleveld | c.maarleveld@hartelustschool.nl

Stedelijk Gymnasium Haarlem
Linde van Tienen | l.vantienen@sghaarlem.nl

Rudolf Steiner College
Simanto Dragtsma | sdragtsma@rscollege.nl

HIT coördinator bij jou in de wijk
Menzo Schrik | mschrik@haarlemeffect.nl