Ga direct naar inhoud
Artikel afbeelding

HIT | Coördinatoren scholen

Check hier wie het aanspreekpunt is voor HIT bij jou op school. Laat deze docent weten dat je mee wilt doen aan het HIT.

Eerste Christelijk Lyceum
Christa Filius | c.filius@ecl.nl

College Hageveld
Olga Kaat | okaat@hageveld.nl

Coornhert Lyceum
Piet Spee | p.spee@coornhert.nl

Schoter Scholengemeenschap
Jessie Bakker | j.bakker@schoter.nl

Haarlem College
Frank Stassar | f.stassar@haarlemcollege.nl
Vincent Lobé | v.lobe@haarlemcollege.nl

Montessori College Aerdenhout
Kitty Wilmink | k.wilmink@montessori-aerdenhout.nl

Hartenlustschool
Chantal Maarleveld | c.maarleveld@hartenlustschool.nl

Stedelijk Gymnasium Haarlem
Linde van Tienen | l.vantienen@sghaarlem.nl

Rudolf Steiner College
Daan Strijker | dstrijker@rscollege.nl

HIT coördinator bij jou in de wijk
Menzo Schrik | mschrik@haarlemeffect.nl 


HIT 2022
Contact | Meest gestelde vragen