Ga direct naar inhoud

Medewerkers

Frans Funnekotter
Directeur
(maandag t/m vrijdag)
receptie@hart-haarlem.nl
023-553 0101

Gabriëlle Schretzmeijer
Controller
(maandag, dinsdag en donderdag)
Boekhouding@hart-haarlem.nl
023 - 553 0108

Helene Dhaene
Financiële administratie & Verhuur
(maandag, dinsdag, donderdag)
HDhaene@hart-haarlem.nl
023 - 553 0102

Irma Bexkens
Cursusadministratie
(dinsdag, woensdag en vrijdagochtend)
IBexkens@hart-haarlem.nl
023 - 553 0100

Judith van der Wildt
Hoofd Programmering & Marketing
(maandag t/m vrijdag, op woensdag en vrijdag alleen in de ochtend)
JWildt@hart-haarlem.nl
023 - 553 0109

Merian van Rooijen
Medewerker Marketing & Communicatie
(maandag, dinsdag en donderdag)
mvanrooijen@hart-haarlem.nl
023 - 553 0100

Mariël van Dijk
Projectleider Kunst & Sociaal Domein
(dinsdag, donderdag en woensdagmiddag)
mvandijk@hart-haarlem.nl
023 - 553 0107

Margi Kirschenmann
Hoofd Cultuur in School
(maandag t/m donderdag)
MKirschenmann@hart-haarlem.nl
023 - 553 0410

Nicolette Talboom
Projectleider Kenniscentrum Cultuuronderwijs Haarlem
(dinsdag t/m donderdag)
NTalboom@hart-haarlem.nl 
023 - 553 0418

Vincent Lamers
Consulent cultuuronderwijs
(dinsdag, woensdagmiddag en donderdag)
VLamers@hart-haarlem.nl
023 - 553 0419

Bernadette Biegstraaten
Projectmedewerker Kenniscentrum
(maandag t/m donderdag)
BBiegstraaten@hart-haarlem.nl 
023 - 553 0104

Paula van Abeelen
Projectleider CultuurMenu/CultuurKeus
(maandag t/m woensdag)
PvanAbeelen@hart-haarlem.nl 
023 - 553 0411

Denise Lukkenaer
Projectmedewerker PO
(maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag)
DLukkenaer@hart-haarlem.nl
023 - 553 0413

Charlotte te Gussinklo
Administratief Medewerker Cultuur in School
(maandag t/m woensdag)
CteGussinklo@hart-haarlem.nl
023 - 553 0414

Eske Scheele
Projectleider HIT / Accounthouder VO
(maandag, dinsdag en vrijdag)
EScheele@hart-haarlem.nl 
023 - 553 0412

Anneke Heijne
Projectleider MuziekLab
(maandag, dinsdag en donderdag)
AHeijne@hart-haarlem.nl
023 - 553 0417

Onno Bosch
Coördinator Talen
(maandag t/m vrijdag, alleen in de middag)
OBosch@hart-haarlem.nl
023 - 205 1200

Deel dit