Medewerkers

Frans Funnekotter - Directeur
(maandag t/m vrijdag)
receptie@hart-haarlem.nl
023-553 0100

Gabriëlle Schretzmeijer – Controller
(maandag, dinsdag en donderdag)
Boekhouding@hart-haarlem.nl
023 - 553 0108

Helene Dhaene – Financiële administratie & Verhuur
(maandag, dinsdag, donderdag)
HDhaene@hart-haarlem.nl
023 - 553 0102

Irma Bexkens – Cursusadministratie
(dinsdag t/m donderdag)
IBexkens@hart-haarlem.nl
023 - 553 0107

Judith Faber – Medewerker Bedrijfsvoering & Applicatiebeheer
(dinsdag, donderdag en vrijdagochtend)
JFaber@hart-haarlem.nl
023 - 553 0104

Joris Graas – Senior medewerker Verhuur & Facilitair Bedrijf
(maandag t/m donderdag en vrijdagochtend)
JGraas@hart-haarlem.nl
023 - 553 0105

Judith van der Wildt – Hoofd Programmering & Marketing
(maandag t/m vrijdag, op woensdag en vrijdag alleen in de ochtend)
JWildt@hart-haarlem.nl
023 - 553 0109

Babette Groenewege – Medeweker Communicatie & Marketing
(maandag, dinsdag en donderdag)
BGroenewege@hart-haarlem.nl
023 - 205 1201

Margi Kirschenmann – Hoofd Cultuur in School
(maandag t/m donderdag)
MKirschenmann@hart-haarlem.nl
023 - 553 0410

Anneke Heijne – Projectmedewerker PO en Muziek Lab
(maandag, donderdag- en vrijdagochtend)
AHeijne@hart-haarlem.nl
023 - 553 0413

Bernadette Biegstraaten – Projectmedewerker PO
(maandag, dinsdag- & woensdagochtend en donderdag)
BBiegstraaten@hart-haarlem.nl
023 - 553 0414

Birgit Orthofer – Projectleider MuziekLab
(maandag, dinsdag en donderdag)
B.Orthofer@hart-haarlem.nl
023 - 553 0417

Eske Scheele – Projectmedewerker PO & VO
(maandag, dinsdag en vrijdag)
EScheele@hart-haarlem.nl
023 - 553 0412

Marlies van Winkel – Projectondersteuner PO & VO
(maandag, dinsdag en vrijdag)
MvanWinkel@hart-haarlem.nl
023 - 553 0413

Nicolette Talboom – Projectleider Hart Advies
(dinsdag t/m donderdag)
NTalboom@hart-haarlem.nl
023 - 553 0418

Renske Hoogervorst – Projectleider Cultuureducatie met Kwaliteit
(maandag t/m woensdag)
RHoogervorst@hart-haarlem.nl
023 - 553 0106

Paula van Abeelen – Consulent Cultuur in School
(maandag t/m woensdag)
PvanAbeelen@hart-haarlem.nl
023 - 553 0411

Vincent Lamers – Consulent Muziek
(dinsdag, woensdagmiddag en donderdag)
VLamers@hart-haarlem.nl
023 - 553 0419

Onno Bosch – Coördinator Talen
(maandag t/m vrijdag, alleen in de middag)
OBosch@hart-haarlem.nl
023 - 205 1200

Deel dit