
Stencil Like Banksy
Tijdens deze workshop maken leerlingen kennis met stencil art en de wereld van street art. Geïnspireerd door de werkwijze van straatkunstenaar Banksy ontdekken zij hoe je met sjablonen en spuittechnieken krachtige beelden kunt creëren.
Met behulp van voorgemaakte stencils ontwerpen leerlingen hun eigen kunstwerk en experimenteren zij met compositie, beeldtaal en contrast. De workshop biedt snel zichtbaar resultaat en stimuleert creativiteit en visuele expressie op een toegankelijke manier. Deze workshop kan binnen plaatsvinden.
Aanvragen
Het boeken van een Art Tour is eenvoudig: kies een datum, locatie en een selectie workshops en vul het aanvraagformulier in. Hart verzorgt vervolgens de verdere organisatie, zodat scholen op een laagdrempelige manier een creatieve, leerzame en inspirerende dag voor hun leerlingen kunnen plannen. De Art Tour kan tot maximaal zes weken van tevoren worden aangevraagd en er geldt een minimaal aantal deelnemers van 21 leerlingen.
Financiering
De prijs van de Art Tour is afhankelijk van het aantal deelnemende leerlingen en de locatie. Betalen met de CJP Cultuurkaart is mogelijk. Neem contact met ons op om de mogelijkheden te bespreken.
Eske Scheele
escheele@hart-haarlem.nl
023 553 0412
Aanvraagformulier Art Tour
Vul vrijblijvend onderstaand formulier in om de Art Tour aan te vragen voor jouw leerlingen. Wij nemen spoedig contact met je op.