Naar de inhoud
Hart Haarlem

Modern Jazz 8-10 jaar

Dans en Balletstudio Jolein geeft bij Hart Modern Jazz voor kinderen van 8-10 jaar.

De bij jongeren populaire Modern Jazz laat zich niet in een hokje plaatsen. Het is een mengeling van verschillende dansstijlen waaronder moderne dans, moderne jazz en traditionele jazz. De vloeiende bewegingsstijl uit de moderne dans en de ‘groove’ uit de jazzdans staan hierbij centraal. De lessen Modern Jazz zijn zeer afwisselend door de verschillende invloeden van al deze dansstijlen. Er wordt tijdens de lessen dan ook hard gewerkt aan de verschillende danstechnieken op een gevarieerde manier. We werken aan je ademhaling, ontspanning en grondwerk, maar ook aan je coördinatie, sprongen en draaien. De bewegingen zijn losser en ontspannen vergeleken met andere stijlen.

Doe mee(r) in je vrije tijd

Meer om te ontdekken

VakantieKaravaan Plus Hart Haarlem SportSupport

VakantieKaravaan Plus

Ontdek tijdens de VakantieKaravaan Plus sport en cultuur met activiteiten van onder andere TWO Dance en MooiZooi, in een veilige omgeving waar iedereen op een eigen manier mee kan doen.
Di 13 okt10:00 – 12:30
Gratis
Meer info
VakantieKaravaan Schalkwijk Hart Haarlem SportSupport

VakantieKaravaan Schalkwijk

Kom in de herfstvakantie naar de VakantieKaravaan in Schalkwijk! Kinderen van 7 tot en met 12 jaar volgen vier verschillende workshops vol sport, beweging en creativiteit. Een actieve ochtend om nieuwe dingen te proberen en vooral veel plezier te maken.
Do 15 okt10:30 – 14:00
Gratis
Meer info
KinderAtelier Hart Haarlem

KinderAtelier Transvaalwijk

Kom toffe dingen maken in KinderAtelier Transvaalwijk! Elke week doen we iets anders, van knutselen tot bouwen en kleien.
Elke week op maandagMa 19 okt
15:30 – 17:00
Gratis
Meer info

Copyright: Hart 2026