Contact

Contact

De administratie, receptie en kantoren zijn gevestigd in de hoofdlocatie Kleine Houtweg 18, 2012 CH Haarlem.
Het centrale telefoonnummer is 023 553 01 00
Hart Café: 023 - 553 0103
Facilitaire Dienst: 023 - 553 0416
De administratie is per mail bereikbaar via receptie@hart-haarlem.nl
Facturen mogen gestuurd worden naar facturen@hart-haarlem.nl
De afdeling verhuur is te bereiken via verhuur@hart-haarlem.nl

Contactformulieren

Formulier algemeen contact voor het stellen van vragen aan Hart 
Formulier afmelden voor les om eenmalig een les af te melden wegens ziekte of omstandigheden
Formulier reactie dienstverlening & klachten voor suggesties ter verbetering van de dienstverlening, complimenten over de dienstverlening of klachten.
Formulier wijzigen persoonsgegevens voor het wijzigen van uw persoonsgegevens

De locaties

Hart hoofdlocatie en kantoren inclusief receptie
Leslocatie en bezoekadres: Kleine Houtweg 18, 2012 CH Haarlem
Postadres: Postbus 120, 2000 AC Haarlem
Telefoon: 023 553 01 00

Hart locatie Slachthuis
Leslocatie:Oorkondelaan 30-11, 2033 MN Haarlem

Hart locatie Stedelijk Gymnasium
Leslocatie: Prinsenhof 3, 2011 TR Haarlem
Postadres: Postbus 120, 2000 AC Haarlem
Telefoon: 023 553 01 00

Hart locatie Woodwerk
Leslocatie: Oudeweg 91 – 95, 2031 CC Haarlem
Postadres: Postbus 120, 2000 AC Haarlem
Telefoon: 023 553 01 00

Hart heeft ruim voldoende fietsenrekken en is daarnaast goed bereikbaar met het openbaar vervoer.
Klik hier voor informatie over openbaar vervoer en parkeren.

Medewerkers Hart en contactgegevens

Frans Funnekotter - directeur
(maandag t/m vrijdag)
receptie@hart-haarlem.nl
023-553 0100

Gabriëlle Schretzmeijer – Controller
(maandag, dinsdag en donderdag)
Boekhouding@hart-haarlem.nl
023 - 553 0108

Helene Dhaene – Financiële administratie & Verhuur
(maandag, dinsdag, donderdag)
HDhaene@hart-haarlem.nl
023 - 553 0102

Irma Bexkens – Cursusadministratie
(dinsdag t/m donderdag)
IBexkens@hart-haarlem.nl
023 - 553 0107

Judith Faber – Medewerker Bedrijfsvoering & Applicatiebeheer
(dinsdag, donderdag en vrijdagochtend)
JFaber@hart-haarlem.nl
023 - 553 0104

Joris Graas – Senior medewerker Facilitair Bedrijf
(maandag, dinsdag, woensdagochtend, donderdagavond en vrijdag)
JGraas@hart-haarlem.nl
023 - 553 0105

Judith van der Wildt – Hoofd Programmering & Marketing
(maandag t/m vrijdag, op woensdag en vrijdag alleen in de ochtend)
JvanderWildt@hart-haarlem.nl
023 - 553 0109

Babette Groenewege – Medeweker Communicatie & Marketing
(maandag, dinsdag en donderdag)
BGroenewege@hart-haarlem.nl 
023 - 205 1201

Margi Kirschenmann – Hoofd projectbureau Cultuur in School
(maandag t/m donderdag)
MKirschenmann@hart-haarlem.nl
023 - 553 0410

Anneke Heijne – Projectmedewerker PO en Muziek Lab
(maaandag, donderdag- en vrijdagochtend)
AHeijne@hart-haarlem.nl
023 - 553 0413

Bernadette Biegstraaten – Projectmedewerker PO
(maandag, dinsdag- & woensdagochtend en do)
BBiegstraaten@hart-haarlem.nl
023 - 553 0412

Birgit Orthofer – Projectmedewerker PO
(maandag, dinsdag en donderdag)
BOrthofer@hart-haarlem.nl
023 - 553 0417

Eske Scheele – Projectmedewerker PO & VO
(maandag, dinsdag en vrijdag)
EScheele@hart-haarlem.nl
023 - 553 0412

Marlies van Winkel – Projectondersteuner PO & VO
(maandag, dinsdag en vrijdag)
MvanWinkel@hart-haarlem.nl
023 - 553 0413

Nicolette Talboom – Projectleider Hart Advies
(dinsdag t/m donderdag)
NTalboom@hart-haarlem.nl
023 553 04 18

Renske Hoogervorst – Projectleider Cultuureducatie met Kwaliteit
(maandag t/m woensdag)
RHoogervorst@hart-haarlem.nl
023 553 01 06

Stephanie Driessen – Medewerker Projectadministratie
(dinsdag t/m donderdag)
SDriessen@hart-haarlem.nl
023 - 553 0414

Paula van Abeelen – Consulent Cultuur in School
(maandag t/m woensdag)
PvanAbeelen@hart-haarlem.nl
023 - 553 0411

Vincent Lamers – Consulent Muziek
(dinsdag, woensdagmiddag en donderdag)
VLamers@hart-haarlem.nl
023 - 553 0419

Onno Bosch – Coördinator Culltuur in Vrije Tijd en Talen
(maandag t/m vrijdag, alleen in de middag)
OBosch@hart-haarlem.nl
023 - 205 1200

Peter van Bergen – Coördinator Cultuur in Vrije Tijd
(dinsdag)
PvanBergen@hart-haarlem.nl
023 - 553 0415

Uw adres:
Naar adres:


De inhoud van deze site is met de grootste zorg samengesteld. Er kunnen echter geen rechten aan worden ontleend. Hart aanvaardt geen enkele aansprakelijkheid voor schade die het gevolg is van onjuistheid of onvolledigheid (in de meest ruime zin des woord) van de informatie op deze site.
 
Copyright: Stichting Hart