Ga direct naar inhoud

Medewerkers

Marijke Licher
Directeur
directie@hart-haarlem.nl
023 205 12 01

John Braam
Manager Bedrijfsvoering
(maandag t/m donderdag)
jbraam@hart-haarlem.nl
023 - 553 0105

Edith Janssen 
Manager Cultuur 
(maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag)
ejanssen@hart-haarlem.nl
023 - 553 0410

Andrea Wijngaard
Teamleider Publieksservice
awijngaard@hart-haarlem.nl
023-553 01 03

Anneke Heijne
Coördinator MuziekLab
(maandag, dinsdag en donderdag)
aheijne@hart-haarlem.nl
023 - 553 0417

Arianne den Haan
Coördinator Cultuur & Sociaal Domein
(maandag, dinsdag en donderdag)
adenhaan@hart-haarlem.nl
06- 4266 4888

Bernadette Biegstraaten
Projectmedewerker Hart Kenniscentrum Cultuuronderwijs
(dinsdag, woensdag en donderdag)
bbiegstraaten@hart-haarlem.nl 
023 - 553 0104

Daniëlle van Gijn
Marketing & Communicatie
(dinsdag, woensdag en donderdag)
marketing@hart-haarlem.nl 
023 - 553 0411

Eske Scheele
Coördinator VO 
(maandag, dinsdag en vrijdag)
escheele@hart-haarlem.nl 
023 - 553 0412

Frouke Jorna
Projectleider CmK & Cultuurcoach Haarlem-Oost
(maandag, dinsdag, woensdagochtend en donderdag)
fjorna@hart-haarlem.nl
023 553 04 15

Gabriëlle Schretzmeijer
Controller
(maandag, dinsdag en donderdag)
boekhouding@hart-haarlem.nl
023 - 553 0108

Helene Dhaene
Financiële administratie & Verhuur
(maandag, dinsdag, donderdag)
hdhaene@hart-haarlem.nl
023 - 553 0102

Irma Bexkens
Backoffice/Verhuur VHM
(maandag, woensdag en vrijdagochtend)
ibexkens@hart-haarlem.nl
023 - 205 1200

Jacoline Reijntjes
Adviseur Cultuuronderwijs
(maandag en donderdag)
jreijntjes@hart-haarlem.nl
06 - 5741 2279

Lieke van den Boogaard
Projectmedewerker MuziekLab | HIT
(maandag t/m vrijdag) (Afwezig van 13 okt tot 9 dec 2022) 
lvandenboogaard@hart-haarlem.nl
023 - 205 1203

Lisanne Schut
Cultuurcoach Schalkwijk & projectmedewerker Sociaal Domein
(dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag)
lschut@hart-haarlem.nl 
023 - 205 1204

Merel van Velzen
Cultuurcoach Haarlem Noord
(dinsdag en donderdag)
mvanvelzen@hart-haarlem.nl
023 - 553 0106

Merian van Rooijen
Marketing & Communicatie
(maandag, woensdag en vrijdag)
marketing@hart-haarlem.nl
023 - 553 0109

Nicolette Talboom
Coördinator Hart Kenniscentrum Cultuuronderwijs
(maandag t/m donderdag)
ntalboom@hart-haarlem.nl 
023 - 553 0418

Sharon van der Zwaan
Projectmedewerker CultuurMenu
(maandag, dinsdag, om de week op woensdag, donderdag)
svanderZwaan@hart-haarlem.nl 
023 - 553 0414

Wendy van der Brugge
Projectleider CmK & Cultuurcoach Haarlem-Oost 
(maandag, dinsdag, woensdag & donderdag)
wvanderbrugge@hart-haarlem.nl 
023- 205 1206

Deel dit