Ga direct naar inhoud

Medewerkers

Anneke Heijne
Coördinator MuziekLab
(maandag, dinsdag en donderdag)
aheijne@hart-haarlem.nl
023 - 553 0417

Bernadette Biegstraaten
Projectmedewerker Kenniscentrum
(maandag t/m donderdag)
bbiegstraaten@hart-haarlem.nl 
023 - 553 0104

Charlotte te Gussinklo
Administratief Medewerker afd. Cultuur
(maandag t/m woensdag)
ctegussinklo@hart-haarlem.nl
023 - 553 0414

Denise Lukkenaer
Projectmedewerker PO
(maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag)
dlukkenaer@hart-haarlem.nl
023 - 553 0413

Eske Scheele
Coördinator VO | HIT
(maandag, dinsdag en vrijdag)
escheele@hart-haarlem.nl 
023 - 553 0412

Daniëlle Koelemij
Manager Cultuur
(maandag t/m donderdag)
dkoelemij@hart-haarlem.nl
06 - 1164 4881

Frans Funnekotter
Directeur
(maandag t/m vrijdag)
receptie@hart-haarlem.nl
023 - 553 0101

Gabriëlle Schretzmeijer
Controller
(maandag, dinsdag en donderdag)
boekhouding@hart-haarlem.nl
023 - 553 0108

Helene Dhaene
Financiële administratie & Verhuur
(maandag, dinsdag, donderdag)
hdhaene@hart-haarlem.nl
023 - 553 0102

Irma Bexkens
Coördinator Talen (ad interim) en Secretariaat
(maandag, woensdag en vrijdagochtend)
ibexkens@hart-haarlem.nl
023 - 553 0100

John Braam
Manager Bedrijfsvoering
(maandag t/m donderdag)
jbraam@hart-haarlem.nl
023 - 553 0105

Jacoline Reijntjes
Adviseur Cultuuronderwijs
(maandag en donderdag)
jreijntjes@hart-haarlem.nl
06 - 5741 2279

Lieke van den Boogaard
Projectmedewerker MuziekLab | HIT
(maandag, donderdag en vrijdag)
lvandenboogaard@hart-haarlem.nl
023 - 553 0419

Merel van Velzen
Cultuurcoach Haarlem Noord
(dinsdagochtend, woensdag en donderdag)
mvanvelzen@hart-haarlem.nl
023 - 553 0106

Merian van Rooijen
Marketing & Communicatie
(maandag, woensdag en vrijdag)
mvanrooijen@hart-haarlem.nl
023 - 553 0109

Nicolette Talboom
Coördinator Kenniscentrum Cultuuronderwijs Haarlem
(dinsdag t/m donderdag)
ntalboom@hart-haarlem.nl 
023 - 553 0418

Onno Bosch
Coördinator Talen
(maandag t/m vrijdag, alleen in de middag)
obosch@hart-haarlem.nl
023 - 205 1200

Paula van Abeelen
Coördinator CultuurMenu
(maandag t/m woensdag)
pvanabeelen@hart-haarlem.nl 
023 - 553 0411

Vincent Lamers
Consulent cultuuronderwijs | Cultuurcoach Schalkwijk
(dinsdag, woensdagmiddag en donderdag)
vlamers@hart-haarlem.nl
023 - 553 0419

Deel dit