Medewerkers


Hart werkt vanuit een creatieve geest, met grote inzet voor cultuur en samenleving, met expertise en organisatievermogen.


Marijke Licher
Directeur
directie@hart-haarlem.nl

023 205 1201

Edith Janssen
Manager Cultuur
(maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag)
ejanssen@hart-haarlem.nl
023 - 553 0410

Andrea Wijngaard
Teamleider Publieksservice
awijngaard@hart-haarlem.nl
023-553 01 03

Anneke Heijne
Coördinator MuziekLab en adviseur cultuureducatie
(maandag, dinsdag en donderdag)
aheijne@hart-haarlem.nl
023 - 553 0417

Arianne den Haan
Coördinator Cultuur & Sociaal Domein
(maandag, dinsdag en donderdag)
adenhaan@hart-haarlem.nl
06 - 4266 4888

Bernadette Biegstraaten
Projectmedewerker Hart Kenniscentrum Cultuuronderwijs
(dinsdag, woensdag en donderdag)
bbiegstraaten@hart-haarlem.nl
023 - 553 0104

Charlotte te Gussinklo
Projectleider CultuurMenu
(maandag, dinsdag, woensdag, donderdag)
ctegussinklo@hart-haarlem.nl
023 - 553 0413

Daniëlle van Gijn
Marketing & Communicatie
(dinsdag, woensdag en donderdag)
marketing@hart-haarlem.nl
023 - 553 0411

Emilie Alders
Projectmedewerker bijeenkomsten Kenniscentrum
(dinsdag, donderdag en vrijdag)
ealders@hart-haarlem.nl
023 – 205 1207

Eske Scheele
Coördinator VO
(maandag, dinsdag en vrijdag)
escheele@hart-haarlem.nl
023 - 553 0412

Gabriëlle Schretzmeijer
Controller
(maandag, dinsdag en donderdag)
boekhouding@hart-haarlem.nl
023 - 553 0108

Hanneke Sielcken
Cultuurcoach Haarlem Noord
(dinsdag en donderdag)
hsielcken@hart-haarlem.nl
023 - 205 1208

Helene Dhaene
Financiële administratie & Verhuur
(maandag, dinsdag, donderdag)
hdhaene@hart-haarlem.nl
023 - 553 0102

Irma Bexkens
Secretariaat
(maandag, woensdag en vrijdag)
ibexkens@hart-haarlem.nl
023 - 205 1200

Jacoline Reijntjes
Adviseur cultuuronderwijs
(dinsdag, woensdag en donderdag)
jreijntjes@hart-haarlem.nl
023 - 205 1202

Jesper van Rooijen
Coördinator marketing & communicatie
(woensdag t/m vrijdag)
jvanrooijen@hart-haarlem.nl
023 - 553 0109

Joost van Bergen en Henegouwen
Projectleider Popcentrum Slachthuis
(dinsdag t/m donderdag)
JvanBergenenHenegouwen@hart-haarlem.nl
023 - 205 1206

Judit Leijtens

Cultuurcoach Haarlem-Oost
jleijtens@hart-haarlem.nl
023 - 553 0106

Lieke van den Boogaard
Projectmedewerker MuziekLab | HIT
(maandag t/m vrijdagochtend)
lvandenboogaard@hart-haarlem.nl
023 - 205 1203

Lisanne Schut
Cultuurcoach Schalkwijk & projectmedewerker Sociaal Domein
(dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag)
lschut@hart-haarlem.nl
023 - 205 1204

Nicolette Talboom
Coördinator Hart Kenniscentrum Cultuuronderwijs
(maandag t/m donderdag)
ntalboom@hart-haarlem.nl
023 - 553 0418

Renske Hoogervorst
Adviseur cultuuronderwijs
rhoogervorst@hart-haarlem.nl
023 - 023-553 0419

Sharon van der Zwaan
Projectmedewerker CultuurMenu
(maandag, dinsdag, om de week op woensdag, donderdag)
svanderZwaan@hart-haarlem.nl
023 - 553 0414

Deel dit