Masterclass Creative Musicmaking

In de Masterclass Creative Musicmaking geeft componist en performance maker Niels Vermeulen aan muziekvakdocenten op inspirerende wijze uitleg over verschillende (interdisciplinaire) maakprocessen. 

Niels Vermeulen helpt je verdiepingsslagen te maken op je eigen lesmateriaal met praktische oefeningen en geeft je handvatten op het gebied van groepsdynamiek en leiderschap. Na het volgen van deze Masterclass kun je in korte tijd en op je eigen locatie de opgedane kennis verder ontwikkelen en inzetten in de praktijk.

Tijdens deze interactieve sessie is er tevens ruimte voor het uitwisselen van ervaringen met andere muziekprofessionals. Na afloop kun je nog napraten tijdens de informele borrel aan de bar van muziekfabriek Slachthuis.

Voor wie?
Zelfstandige muziekvakdocenten

Datum
Do 30 november

Tijd
15:30 – 17:00 uur

Locatie
Slachthuis, Rockplein 6, Haarlem

Aanmelden
Meld je hier aan

Vragen?
Heb je nog vragen, neem contact op met Emilie Alders, projectmedewerker bijeenkomsten Kenniscentrum Cultuuronderwijs: EAlders@hart-haarlem.nl